"Кольоровий тиждень"

Дата: 29 вересня 2020 о 21:50, Оновлено 7 жовтня 2020 о 14:56
153 перегляда

З 21.09- 25.09.2020 року у нашій школі проходив «Кольоровий тиждень". Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.
Понеділок - червоний день. Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію.
Вівторок- блакитний день.Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.
Середа- зелений день.Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.
Четвер - жовтий день.Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами. День минув швидко і весело.
П'ятниця - білий день.Білий колір – чистий, безневинний і вірний. Символізує завершеність і досконалість, свободу можливостей і зняття будь-яких бар'єрів
До того ж, білий – це символ рівності, адже саме в ньому поєднуються всі кольори.
Весело, цікаво та пізнавально для для наших учнів пройшов" КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ".
Діти дізнавалися нові цікаві речі про кольори, працювали активно і креативно, вчилися краще пізнавати себе і своїх однокласників.
Впродовж тижня школа була наповнена повітряними кульками, дитячими поробками, сюрпризами, добротою , посмішками. А найголовніше, що це дуже зацікавило наших учнів.
Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися дійсно цікаво і весело!