Новини проекту
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Вартість Розширеного пакету послуг на 2020-2021 навчальний рік - 400 грн./рік, 240 грн./півріччя. При оплаті до 30 вересня 2020 року діють

такі знижки: 10% – при оплаті за півріччя; 20% – при оплаті за рік; 50% – при оплаті за всіх учнів класу; 70% – при оплаті за всіх учнів школи

Докладніше - https://e-schools.info/news/227.


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

З 21.09- 25.09.2020 року у нашій школі проходив «Кольоровий тиждень". Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.
Понеділок - червоний день. Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію.
Вівторок- блакитний день.Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.
Середа- зелений день.Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.
Четвер - жовтий день.Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами. День минув швидко і весело.
П'ятниця - білий день.Білий колір – чистий, безневинний і вірний. Символізує завершеність і досконалість, свободу можливостей і зняття будь-яких бар'єрів
До того ж, білий – це символ рівності, адже саме в ньому поєднуються всі кольори.
Весело, цікаво та пізнавально для для наших учнів пройшов" КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ".
Діти дізнавалися нові цікаві речі про кольори, працювали активно і креативно, вчилися краще пізнавати себе і своїх однокласників.
Впродовж тижня школа була наповнена повітряними кульками, дитячими поробками, сюрпризами, добротою , посмішками. А найголовніше, що це дуже зацікавило наших учнів.
Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися дійсно цікаво і весело!

Ось і завітала в Україну щедра осінь. Сьогодні у нашій школі відбулася виставка-конкурс "Квіти мого краю", "Дари осені", в якій взяли участь учні 1-9 класів. На один день школа поринула в чудову осінню казку. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Фантазії дітей не було меж.

15 вересня о 15:27 | Риндюк Т. В. | немає коментарів

Представники Теплицького бюро правової допомоги провели бесіду з учнями 5-6 класів на тему "Правові орієнтири для кожної дитини".

11 вересня о 12:22 | Риндюк Т. В. | немає коментарів

До 75-річчя депортації кримсько татарського народу
11 травня 1944 року було прийнято цілком таємну Постанову Державного комітету оборони № 5859сс «Про кримських татар». В ній наводилися попередні претензії до кримськотатарського населення – начебто масове зрадництво та масовий колабораціонізм, – які стали обґрунтуванням для депортації. Насправді жодних доказів «масового дезертирства» кримських татар не існує, бо абсолютна більшість колабораціоністів загинула в боях чи була засуджена в індивідуальному порядку.
Операція з депортації кримськотатарського населення розпочалася о 3 годині ранку 18 травня 1944 року і завершилася 20 травня. Для втілення примусового виселення кримських татар було залучено 32 тис. співробітників НКВД. Депортованим давалося на збори від кількох хвилин до півгодини. Формально дозволялося брати з собою особисті речі, посуд, побутовий інвентар та провізію в розрахунку до 500 кг на родину. В реальності ж депортованим вдавалося прихопити з собою в середньому 20-30 кг речей та продуктів. Абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою або потрапила до рук мародерів. Впродовж 2 днів кримських татар звозили машинами до залізничних станцій Бахчисарая, Джанкоя та Сімферополя, звідки ешелонами відправляли на схід.
Під час головної хвилі депортації (18-20 травня) виселили 180 014 осіб, для перевезення яких використали 67 ешелонів. Крім того, 6 тис. мобілізованих військкоматами протягом квітня-травня кримськотатарських юнаків окремо відправили на наряди Головного управління формування резервів до Гурьєва (Атирау, Казахстан), Куйбишева та Рибінська, а ще 5 тис. кримських татар заслали на роботи до таборів тресту «Московуголь». Разом за перші два дні з Криму було депортовано 191 044 осіб. Окремо під час депортації було заарештовано 5989 осіб, звинувачених у співпраці з німцями, та іншого «антирадянського елементу». Вони потрапили до ГУЛАГу і в подальшому не враховувалися в загальних зведеннях про вигнанців.
У ході червневих депортацій болгар, вірмен, греків та «іноземних підданих» додатково було виселено 3141 кримського татарина, яким пощастило врятуватися в травні. Таким чином, загальна чисельність вигнаного з Криму корінного народу склала: 183 тис. осіб на загальне спецпоселення + 6 тис. у табори управління резервів + 6 тис. до ГУЛАГу + 5 тис. спецконтингенту для Московського вугільного тресту = 200 тисяч осіб.
Депортація мала катастрофічні наслідки для кримських татар в місцях заслання. Протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тис. кримських татар.
14 листопада 1989 р. Верховна Рада СРСР прийняла Декларацію «Про визнання незаконними і злочинними репресивних актів проти народів, підданих примусовому переселенню, і забезпечення їх прав», а 7 березня 1991 року – Постанову «Про скасування законодавчих актів у зв’язку з Декларацією Верховної Ради СРСР від 14 листопада 1989 року «Про визнання незаконними та злочинними репресивних актів проти народів, які зазнали примусового переселення, та забезпечення їхніх прав».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», від 25 березня 2020 року №239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», від 22 квітня 2020року №291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації», враховуючи рішення Кабінету Міністрів України від 05.05.2020 року, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 05.05.2020 року №157 «Про продовження карантинних заходів в закладах освіти області», з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 серед учасників освітнього процесу карантинні обмеження продовжено до 22 травня 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», від 25 березня 2020 року №239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», від 22 квітня 2020року №291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 24.04.2020року №154 «Про продовження карантинних заходів в закладах освіти області», з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 серед учасників освітнього процесу карантинні обмеження продовжено до 11 травня 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», від 25 березня 2020 року №239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», враховуючи вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації», з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 серед учасників освітнього процесу карантинні обмеження продовжено до 24 квітня 2020 року

На виконання статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання закладів загальної середньої освіти та організації навчально-виховного процесу (ДСанПІН5.5.2.001-1), постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» та з урахуванням протокольного рішення №2 від 10 березня 2020 р позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зареєстрованого за №9919/5/1-20 від 10.03.2020 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19», протокольного рішення №7 від 12 березня 2020 року Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про запровадження на території області карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Вінницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19», листа Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 11.03.2020р. №1593, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 12.03.2020 №127 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти області»,наказу відділу освіти Теплицької райдержадміністрації від 12 березня 2020 року № 26 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району» , з метою запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій серед учасників освітнього процесу в школі призупинено освітній процес на період з 12 березня по 03 квітня 2020 року

19 березня о 22:04 | Риндюк Т. В. | немає коментарів

В рамках тижня української мови та літератури, який проходив з 17 по 21 лютого, були організовані різноманітні заходи з учнями школи, а саме: лінгвістичні вікторини, тематичні класні години, квест «Таємниці української мови», перегляд відеопрезентацій, відгадування мовознавчих загадок, летбук «Цікаві факти про українську мову». На перервах звучали сучасні пісні про рідну мову, а також музичні твори на слова Т. Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко та ін.
Учні мали змогу поринути в багатющий світ краси і принад рідної української мови.

З учнями 2 класу проведено квест – гру «Подорож у країну мовознавства»
Мета: розширити знання учнів про культуру української мови, удосконалювати їхні вміння правильного слововживання, формувати у дітей уміння працювати в команді; розвивати творчі здібності, сприяти вихованню самосвідомості учнів, формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, виховувати любов до культури, прагнення бути справжніми українцями.

У школі проводився тиждень початкових класів. 3 лютого був природничий день, у ході якого відбулося відкриття тижня «Чарівні долоньки», акція «Допоможи птахам», виготовлено годівнички власними руками, проведено ігри, віртуальні та квест – подорожі, конкурси.
4 лютого – математичний день. Учні взяли участь у математичному КВК, інтелектуальних іграх, розв’язували задачі від мудрої сови, малювали малюнки «Живі цифри».
У зв’язку з карантином заходи перенесено на наступні дати.
14 лютого- день спорту і здоров’я. Діти взяли участь у проєкті «Якщо хочеш бути здоровим», годині спілкування «Культура здоров’я», змаганнях «Веселі старти».
17 лютого - мовний день. Протягом дня проходив конкурс на кращого читця скоромовок, байок, віршів. Відбулася виставка ілюстрацій до українських народних казок, бібліотечні уроки, ігри, розгадування ребусів.
18 лютого – День творчості. У ході дня проведено виставку дитячих робіт і малюнків, майстер – клас «Творимо дива своїми руками», дискотеку, підвели підсумок тижня початкових класів.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях….
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Афганістан...

Згадаймо ті дні, коли разом з світанком

Вставали ми всі і мчались на танках,

Або "БеТееРом",вперед на ті гори

Де ворог засів, що бив по колонах.

Афганістан...

Згадаймо бої. Згадаймо загиблих.

Шануймо батьків наших рідних. Пониклих

В журбі за синочком, що смерть там знайшов...

Геройски загинув! У вічність пішов!...

Сто один рік тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Учні школи приєднались до флешмобу "Україна пам'ятає Крути".

З 20 по 24 січня в Маломочульській ЗОШ I-II ступенів проходив тиждень природничих наук.
Мета: розширити і поглибити знання учнів про природничі науки, розвивати допитливість, творчу фантазію, виховувати потяг до навчання природничих наук.
У рамках тижня проводились такі заходи: брейн-ринг "Хімія в нашому житті", вікторина "Цікава хімія", п'ятихвилинка "Борщівник - отруйна рослина", усний журнал "Зелена аптека", конкурс ерудитів "Унікальна фауна землі", лекція "Вплив наркотиків і токсинів на здоров'я і поведінку людини", вікторина "Знай.Люби.Бережи", Брейн - ринг "Багатства нашого краю", природничо-спортивна естафета.

Урочисто та патріотично відсвяткували День Соборності України в Маломочульській ЗОШ I-II ступенів. Для учнів 5-9 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: "Єднання заради Незалежності", "Соборна мати Україна - одна для всіх. як оберіг", учні переглянули відеопрезентацію "День в історії України".Також учні нашої школи взяли участь у районному флешмобі:"Україна - це ми!".
https://www.youtube.com/watch?v=lY0lrxay3V0

18 грудня з метою вироблення в учнів та персоналу школи умінь і навичок грамотного і чіткого реагування в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя у Маломочульській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено тренувальні вправи під час евакуації

19 грудня 2019 о 11:07 | Риндюк Т. В. | немає коментарів

"Їду .....Їду.... калиту кусати!"

13 грудня 2019 о 15:00 | Риндюк Т. В. | немає коментарів

З 9 грудня по 13 грудня в школі проводився тиждень правових знань, метою якого було виховання в школярів зацікавленості щодо правових знань, популяризація правових законів, формування правової культури школярів.
В рамках тижня було проведено ряд заходів:
- години спілкування:"Булінг в школі. Як його розпізнати", "Як довіряти і бути вдячним іншим";
- зустріч з інспектором ювенальної превенції старшим лейтенантом Музикою Лілією Олександрівною;
- 10 грудня- брейн-ринг "Права дитини в Україні, на якому була присутня фахівець Теплицького бюро безоплатної правової допомоги Маслій Наталія Михайлівна.
Переможців та учасників нагороджено призами.

12 грудня 2019 о 13:45 | Риндюк Т. В. | немає коментарів