Алгоритм дій персоналу

І-ІІ ступенів с. Мала Мочулка

від 31 серпня 2020  року №70

Алгоритм дій
персоналу Маломочульської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на випадок підозри/виявлення випадку захворювання на коронавірусну хворобу (
COVID-19)
серед здобувачів та працівників закладу освіти

У випадку виникнення підозри випадку захворювання учасника освітнього процесу на коронавірусну хворобу (COVID-19):
1. Вчитель/працівник телефоном інформує адміністрацію школи та відповідальну особу за запобігання поширення коронавірусної хвороби(далі Жук С.М.).
2
. Жук С.М. одягає маску,  рукавички), відводить учня/працівника до ізолятора та збирає попередній анамнез, здійснює повторний скринінг температури, проводить опитування про можливі контакти з іншими учасниками освітнього процесу
3.
Жук С.М. повідомляє прибиральницю шкільних приміщнь, що приміщення, в якому знаходився хворий, необхідно дезінфікувати.
4. У разі потреби
Жук С.М. викликає швидку медичну допомогу.
5. Дітей класу ізолюють, припиняється рух учнів по школі.
6. Класний керівник повідомляє батьків класу про випадок захворювання та підозру інфікування на COVID-19.
7. Технічний працівник дезінфікує приміщення, де знаходився хворий.

8. Адміністрація закладу інформує батьків/родичів хворого та надсилає повідомлення у віддліл  освіти Тплцькрадржадіністраці   про виявлення дитини/працівника з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває хворий із симптомами.
9. Вчитель проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
1
0. Учням класу/контактним особам, де виявили дитину із симптомами, адміністрація рекомендує перейти на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.
11. Якщо тест не підтверджує COVID-19, освітній процес продовжується у встановленому педагогічною радою порядку.
У випадку підтвердження захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19):

1. Якщо тест підтверджує COVID-19, учні/контактні працівники переходять на дистанційне навчання на два тижні.
2. Проводиться щоденна обробка приміщень, де перебував хворий на коронавірусну інфекцію (COVID -19).
3. Випадок реєструється в журналі інфекційних захворювань.
4. Допуск до закладу дитини/персоналу, котрі перехворіли,здійснюється тільки за наявності відповідної довідки від лікаря, з яким заключили договір.