Декада точних наук
З 16 по 27 листопада 2020 року в школі проходила Декада точних наук, у якій брали участь учні 1-9 класів (учителі: Френтій В.В., Савчук С.М., Багрій Н.І, Тягун Л.І., Поляк О.М., Решетник О.М.).
Завдання декади: підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.
Впродовж двох тижнів використовувались різні прийоми і форми організації позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Учні поринули у десятиденну подорож до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, система і стабільність, вишуканість і творчість, до Королівства Цікавої Математики, Захоплюючої Фізики та Непередбачуваної Інформатики.
Декаду проведено у нестандартній формі, кожен її день мав власну назву і мету. 16 листопада - інформаційний день; 17, 19, 23 і 25 листопада – дні математики; 18 і 24 листопада – дні фізики; 20 і 26 листопада – дні інформатики; 27 листопада – підсумковий день. У рамках Декади проведено ряд цікавих заходів, в яких можна було продемонструвати знання, логіку, кмітливість, винахідливість, зокрема, проєкт «Танграм – чарівний квадрат» (5-9 класи), гра «Подорож по морю чисел у країну Математики» (4 клас), «Знайди порушника» (7 клас), «Фізичні мозаїки» (9 клас), «Математична кав’ярня» (8 і 9 класи), турнір «Майстер усного рахунку» (5 клас), урок-змагання «Математичне кафе» (3 клас), конкурси «Найкращий друкар» і «Весела палітра» (4-9 класи), математична вікторина (1 клас), математичний квест «Математика навколо нас» (2 клас) тощо. Кожний день також супроводжувався переглядом цікавих відеофільмів, інформаційними 10-хвилинками на уроках з історії математики, фізики. Учні розв’язували різноманітні ребуси, кросворди, логічні задачі, зокрема, на платформі LearningApps.org. та за допомогою мобільного додатку QR-сканер.
Проведення таких заходів розвиває інтерес учнів до вивчення математики, фізики та інформатики, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.