Презентація Маломочульської ЗОШ І-ІІ ступенів - 2019

Date: 10 квітня 2019 о 15:11, Refreshed 6 травня 2019 о 13:45
299 views

Швидко плине час. Тече, немов річка, відлітає у далекий вирій, наче дивовижна пташка. Летять роки…
Весна. Линуть дзвінкі пташині пісні, на деревах жевріють зелені листочки, наче смарагди. Природа оживає, починає свою майстерну гру, воскресає, дає початок чомусь новому та незвіданому. Сонце розливає над землею свою надзвичайну благодать, лоскочучи промінням верхівки струнких берізок та красунь-ялинок, у яких потонула трьохповерхова будівля, розташована в центрі села, – Маломочульська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
Поволі добігає кінця ще один навчальний рік, який цього разу для шкільної родини є ювілейним. Навчальний заклад, багатий своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, в цьому навчальному році відсвяткував свій 30-й день народження. Стрімко промайнули чудові 3 десятиліття плідної діяльності. Один за одним змінювалися покоління її учнів та учителів. З’являлись нові обличчя, лунали дзвінкі голоси дітвори біля цього храму освіти і виховання.
Скільки всього бачили й чули за ці роки шкільні стіни: перші поразки й перемоги, заохочення і критику, гордість за виконання доручень і радість спілкування з однокласниками, міцну дружбу й перше кохання, допитливих учнів та мудрих учителів, підтримку, співпрацю, щирість, любов до власної роботи, пристрасну жагу до навчання, прагнення до самовдосконалення, самоствердження, сміх маленьких діточок, радість батьків, гамірні перерви, приємну втому педагогів, веселі концерти, захопливі уроки — все, з чого складається неповторне шкільне життя.
Рідна школа! Йду до тебе й затамовую подих. Кожен куточок, кожна сходинка знайома, кожна класна кімната просить зайти. Школа манить просторими коридорами, скликає калиновим дзвінком школярів. І вони, веселі та радісні, стікаються гомінкими струмочками до її порогу з усіх куточків Малої Мочулки, щоб упевнено крокувати нелегкими дорогами Країни Знань.
Для навчального закладу 30 років – це ще доволі молодий вік: є куди розвиватися, втілювати різноманітні ідеї, підкорювати нові вершини. Без сумніву, наша школа і надалі залишатиметься колискою дитинства, дивосвітом незабутніх шкільних років, гаванню великої дружньої, згуртованої сім’ї, джерелом творчості, горнилом знань й ненькою безлічі гідних громадян рідної Вітчизни.

Картинки по запросу youtube icon

Comments:
Only authorized users can leave comments.